Bohater akcji „Nie bądź burak, jedz warzywa” na sprzedaż

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bohater akcji „Nie bądź burak, jedz warzywa” na sprzedaż

Fundacja Allegro All For Planet rozpoczęła sprzedaż maskotek przedstawiających sympatycznego pluszowego buraka. Bo to właśnie on był głównym bohaterem trwającej od czerwca akcji „Nie bądź burak, jedz warzywa!”.

Pogromca śmieciowego jedzenia pojawiał się w filmach edukacyjnych i na ulicach miast by przypominać o konieczności włączenia warzyw i owoców do codziennej diety. Zapomina o tym prawie 40 proc. Polaków, a jedynie 7 proc. zjada je do każdego posiłku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uśmiechnięty pluszak szybko zyskał spore grono fanów – zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników akcji. - W trakcie trwania kampanii zgłosiło się do nas kilka przedszkoli, które zapraszały naszego buraka do siebie, by w wesoły sposób przedstawił zagadnienia związane ze zdrowym odżywianiem. Naszą misją jest „zmieniać rzeczy na lepsze”, a skoro chcemy zmieniać nawyki żywieniowe Polaków – to najlepiej zacząć zmieniać je już od najmłodszych lat. Dlatego w kolejnej edycji akcji chcemy przygotować coś specjalnego właśnie dla dzieci – mówi Krzysztof Śpiewek z Fundacji Allegro All For Planet.

Burak powróci w przyszłym roku - wraz z początkiem wiosennego sezonu na warzywa i owoce. Już teraz każdy może przyłączyć się do akcji i kupując maskotkę za 22 zł pomóc sfinansować cykl warsztatów edukacyjnych dla dzieci. Całkowity dochód ze sprzedaży Fundacja przeznaczy na organizację w placówkach oświatowych spotkań poświęconych zasadom zdrowego odżywiania.

Strona aukcji dostępna jest pod adresem: allegro.pl/show_item.php?item=3633665682

A więcej informacji o akcji: niebadzburak.pl

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij