Store Takeover: Dyrektorzy marki Jysk zastępują pracowników, którzy są na wakacjach

Store Takeover: Dyrektorzy marki Jysk zastępują pracowników, którzy są na wakacjach

Jysk zaprezentował kolejny odcinek swojego vloga – tym razem dyrektorzy marki zastąpili pracowników Galerii Morena, wysłanych przez firmę do Hiszpanii w nagrodę za osiągnięte wyniki i zaangażowanie.

Firma Jysk już od jakiegoś czasu prowadzi swojego vloga. Publikowane w ramach niego filmiki pełne są ciekawostek oraz faktów na temat firmy, a do tego zaprezentowane w świeży i interesujący sposób.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

15 kwietnia na YouTubie marki opublikowane zostało kolejne wideo z serii, tym razem na temat akcji „Store Takeover”. Polega ona na tym, że kilku dyrektorów Jysk, zastąpiło pracowników Galerii Morena, którzy zostali wysłani przez firmę do Hiszpanii w nagrodę za osiągnięte wyniki i zaangażowanie.

PS

Zastanawiacie się, ile telefonów dziennie odbierają pracownicy Centrum Obsługi Klientów JYSK? Jakie nowe rozwiązania wprowadza sklep internetowy marki? Albo jak duże jest jej Centrum Dystrybucyjne? Odpowiedzi na te pytania poznacie w najnowszym vlogu firmy.

PS2

Jakie najciekawsze akcje przeprowadziła w 2018 roku marka JYSK? Które kanały komunikacji marketingowej były dla niej najważniejsze? Jaki budżet przeznacza na działania online? Jak zmieni się to w 2019 roku?

PS3

Internet jest nieograniczonym źródłem wiedzy o otaczającym nas świecie, ale i narzędziem komunikacji dla osób prywatnych i firm, czy wszelkiego rodzaju instytucji. Wykorzystując możliwości, jakie stwarza Internet, firma może realizować zadania z zakresu Employer Brandingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij