Czy wiesz, czym jest HR? JYSK prezentuje nowy odcinek vloga

Czy wiesz, czym jest HR? JYSK prezentuje nowy odcinek vloga

Kto zatrudnia pracowników do JYSK? Jak wygląda rekrutacja? Czy trudno zostać kierownikiem sklepu? Odpowiedzi na te oraz inne pytania dotyczące działu HR poznacie w nowym odcinku vloga firmy.

JYSK kontynuuje swoje działania employer brandingowe wypuszczając co jakiś czas nowe odcinki vloga. Krótkie filmiki przedstawiają pracę firmy od kulis, ciekawostki z życia pracowników oraz interesujące akcje społeczne i inicjatywy, w które angażuje się marka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Teraz pojawił się kolejny odcinek vloga JYSK, który skupia się na pracy działu HR. Jak dokładnie wygląda rekrutacja do firmy? W czym dział HR pomaga pracownikom marki? Jak to jest z awansami? Na te i inne pytania odpowiada Lidia Stranz, HR Biznes Partner.

PS

Jysk zaprezentował kolejny odcinek swojego vloga – tym razem dyrektorzy marki zastąpili pracowników Galerii Morena, wysłanych przez firmę do Hiszpanii w nagrodę za osiągnięte wyniki i zaangażowanie.

PS2

Zastanawiacie się, ile telefonów dziennie odbierają pracownicy Centrum Obsługi Klientów JYSK? Jakie nowe rozwiązania wprowadza sklep internetowy marki? Albo jak duże jest jej Centrum Dystrybucyjne? Odpowiedzi na te pytania poznacie w kolejnym vlogu firmy.

PS3

Jakie najciekawsze akcje przeprowadziła w 2018 roku marka JYSK? Które kanały komunikacji marketingowej były dla niej najważniejsze? Jaki budżet przeznacza na działania online? Jak zmieni się to w 2019 roku?

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij