MŚ 2018: Visa zmienia nazwę stacji londyńskiego metra na cześć reprezentacji piłkarskiej

MŚ 2018: Visa zmienia nazwę stacji londyńskiego metra na cześć reprezentacji piłkarskiej

Visa w celu uczczenia występu drużyny reprezentacji Anglii na tegorocznym mundialu zmieniła nazwę jednej ze stacji londyńskiego metra na Gareth Southgate.

Visa razem z Transport for London zmieniła na dwa dni nazwę jednej z londyńskich stacji metra Southgate na Gareth Southgate. Zmiana dokonana została w celu uczczenia dobrej gry drużyny angielskiej na mundialu 2018.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse


źródło: www.campaignlive.co.uk

PS

Londyńskie metro zostało wykorzystane także przez kolektyw Glimpse, który stworzył projekt crowdfundingowy Citizens Advertising Takeover Service (CATS). W jego ramach na Kickstarterze zebrano ponad 20 tys. funtów, dzięki czemu na stacji Clapham Common zamieniono wszystkie 68 reklam na wybrane zdjęcia kotów. Wśród zamieszczonych zdjęć znajdowały się również te, przedstawiające koty możliwe do adopcji.


fot. medium.com

PS 2

W dniu meczu Szwecja – Anglia (7 lipca br.) na mundialu 2018 angielski dziennik The Times postanowił wykorzystać okazję i na swojej okładce zamieścił przewodnik, wzorowany na instrukcję składania mebli z IKEA, który krok po kroku ukazywał jak pokonać drużynę Szwecji.

PS 3

Tegoroczne święto piłki nożnej do własnej promocji wykorzystało wiele marek. Więcej ciekawych przykładów reklam i gadżetów związanych z mundialem 2018 możecie zobaczyć w przygotowanych przez nas materiałach:

PS 4

Także przestrzeń przystanku komunikacji miejskiej można zaaranżować w niestandardowy sposób do celów reklamowych. Dużo inspirujących przykładów znajdziecie w naszym materiałach: 40 polskich kreatywnych przystanków i 60 zagranicznych pomysłów na marketingowe wykorzystanie wiat przystankowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij