Suszonki miesiąca: top 20 kreacji lipca 2020

Suszonki miesiąca: top 20 kreacji lipca 2020

Przez cały miesiąc mogliście obserwować ciekawe kreacje reklamowe znanych marek. Dziś dla przypomnienia i nutki inspiracji przygotowaliśmy przegląd najlepszych suszonek, które obiegły internet w lipcu 2020 roku.

#1 Bieg na sześć łap: „Psiaki Bezdomniaki” na Tinderze

Organizacja Bieg na sześć łap ruszyła z nową akcją, której celem jest zachęcenie społeczeństwa do adopcji bezdomnych psów. Tym razem czworonogi szukają nowych domów na… Tinderze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#2 Johnnie Walker: Whisky w papierowych butelkach 

Jedna z najbardziej znanych na świecie marek whisky – Johnnie Walker od przyszłego roku sprzedawana będzie w papierowych butelkach.

#3 AMS: Eko przystanki w Poznaniu 

Dzięki ekologicznej inicjatywie AMS i Grupy MTP w Poznaniu pojawił się system zielonych dachów na wiatach przystankowych. Roślinne przystanki oczyszczają powietrze i chłodzą w upalne dni.

#4 Nordea: „Different types. One team”

W lipcu br. wystartowała najnowsza kampania employer brandingowa oddziału Nordea w Łodzi. Tym razem do pracy w firmie zachęcają zwierzęta: wilk Ulf, niedźwiedź Teddy, sowa Kristina i foka Sally, którzy promują hasło „Different types. One team” – „Różne gatunki. Jeden zespół”.

#5 Polska mleczarnia Jogurty Magda staje się całkowicie wegańska

Firma Jogurty Magda jest pierwszą polską mleczarnią, która całkowicie zrezygnowała z wykorzystywania do produkcji mleka krowiego. Teraz jej produkty tworzone będą wyłącznie na bazie roślinnych surowców.

#6 The North Face: Recover Tee

The North Face kontynuuje swoje działania mające na celu ochronę naszego środowiska – marka zaprezentowała niedawno limitowaną serię koszulek Recover Tee, które powstały z 18 tysięcy kilogramów plastikowych butelek zebranych w Alpach.

#7 ERGO Hestia i KROSS: „Rower na zawsze”

„Rower na zawsze” to proekologiczna akcja firmy ubezpieczeniowej ERGO Hestia i marki KROSS. W jej ramach zamiast auta zastępczego, klienci mogą otrzymać rower – a ten zostanie z nimi na zawsze.

#8 Burger King: Christmas in July

W związku z panującą pandemią koronawirusa Burger King postanowił podnieść mieszkańców pewnego miasteczka w USA na duchu i zorganizował… Boże Narodzenie w lipcu.

#9 McDonald’s: Kostiumy kąpielowe z plastikowych słomek

Austriacki oddział McDonald's postanowił w ciekawy sposób wykorzystać plastikowe słomki, które zostały wycofane z restauracji sieci w związku z nową strategią zrównoważonego rozwoju – marka przerobiła je na kostiumy kąpielowe.

#10 Kraków: Mapy zero waste

W ramach projektu Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste pod hasłem #blisko w krakowskiej Nowej Hucie pojawiły się mapy, które zachęcają mieszkańców do korzystania z usług w najbliższej okolicy i bycia zero waste.

#11 Converse: City Forests

Marka Converse ruszyła z nową akcją pod hasłem „City Forests”, w ramach której w 14 miastach na całym świecie pojawiły się proekologiczne murale. Jeden z nich znaleźć można w Warszawie, przy stacji Metro Politechnika.

#12 Lidl: Crivit Ocean Bound Plastic

Lidl po raz pierwszy stworzył linię obuwia – Crivit Ocean Bound Plastic – do produkcji której wykorzystano recyklingowy plastik. To kolejny krok sieci w walce o czystszą planetę.

#13 Born Free: Life in Lockdown

Fundacja Born Free zaprezentowała nową kampanię, która ma na celu zwrócenie uwagi na losy trzymanych w niewoli zwierząt. W nietypowej animacji tygrysy, małpy, czy nawet wieloryby opowiadają o swoim cierpieniu głosami Brytyjczyków podczas lockdownu.

#14 Schronisko Górskie Pięć Stawów: Kubki wielokrotnego użytku

Bycie eko jest możliwie nawet wysoko w górach – przekonuje o tym schronisko górskie Pięć Stawów, które postanowiło zrezygnować z jednorazowych, plastikowych kubków i wprowadziło Ekokubki wielokrotnego użytku.

#15 Bodyform: #Wombstories

Marka Bodyform, w Polsce znana jako Libresse, ruszyła z nową kampanią pod hasłem #Wombstories, w której pokazuje liczne sposoby doświadczania ciała przez kobiety, a także jak dużą rolę w tym wszystkim odgrywa macica.

#16 IKEA: Vacations in a Box

IKEA ruszyła z nową nietypową akcją pod hasłem „Vacations in a Box”. W jej ramach popularna szwedzka marka wprowadziła do sprzedaży ofertę wakacji w pudełku dla tych, którzy w tym roku na wyjazdy sobie nie mogą pozwolić.

#17 Pornhub: Big Package for Small Businesses

Pornhub ruszył z nową inicjatywą zatytułowaną „Big Package for Small Businesses”. W jej ramach portal pornograficzny przygotuje dla małych firm reklamy, które bezpłatnie pokaże na swojej platformie. Ma to na celu wsparcie tych przedsiębiorstw, które ucierpiały w wyniku pandemii.

#18 The North Face: Reduce

The North Face przedstawia Reduce – letnią kolekcję w duchu zero waste. Ubrania stworzone w ramach nowej linii wykonane zostały ze skrawków i resztek tkanin wprost z hal produkcyjnych marki.

#19 Maersk: Disconnected

Duńska firma logistyczna Maersk zaprezentowała niedawno nowy spot zatytułowany „Disconnected”. W reklamie utrzymanej w konwencji kina akcji marka przedstawia swoją wizję dotyczącą transportu oraz logistyki. 

#20 Louis Vuitton: The Adventures of Zoooom with Friends

W połowie lipca br. francuski dom mody Louis Vuitton zaprezentował niezwykły film, mający na celu promocję przyszłorocznej kolekcji marki na wiosnę/lato 2021.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij