Lipiec w pigułce, czyli przegląd najlepszych kreacji, które zawładnęły Internetem

Lipiec w pigułce, czyli przegląd najlepszych kreacji, które zawładnęły Internetem

Przez cały miesiąc mogliście codziennie obserwować nowe kreacje reklamowe znanych marek. Dziś, dla przypomnienia i nutki inspiracji, przygotowaliśmy przegląd najlepszych lipcowych kreacji, które obiegły Internet.

#1

Kiedy wszystkie modowe firmy oficjalnie mówią o popieraniu różnorodności w świecie mody, to wciąż największą kontrowersją są "modelki XXL", oskarżane o promowanie otyłości. A co jeśli na billboardach i zdjęciach do katalogu pokazać modelki z rozstępami? Całą akcję możecie zobaczyć → tutaj.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

#2

Przedstawiciele Komisji Turystyki Meksyku, chcąc zachęcić mieszkańców szarych i deszczowych miejsc do przyjazdu. Przy użyciu technologii stworzyli chmurę tequili, która w odpowiednich okolicznościach skrapla się w postaci trunku. :) Jak działa? Sprawdź!

#3

Kristian Nairn, znany z roli Hodora w serialu "Gra o tron", wystąpił w nowej reklamie KFC. Fani produkcji bez problemu znajdą podobieństwa z pamiętnym odcinkiem z udziałem aktora.

Więcej o reklamie → tutaj.

#4

Wiemy dobrze, że nie każda miłość musi trwać wiecznie. Wtedy na wielu miejscach na ciele zostają niechciane tatuaże z imionami ex partnerów. Dzięki temu biznes z usuwaniem tatuaży kwitnie. A czy jest sposób, aby zakryć nieprzyjemne wspomnienia równocześnie pomagając potrzebującym zwierzętom? → zobacz.

#5

Kampania Heinekena „Otwarte dla wszystkich” szturmem poruszyła Europę i w dość zabawnych scenkach pokazuje typowe dla nas momenty, w których pijemy alkohol.

Więcej filmików z kampanii → tutaj

#6

Prędzej czy później każde dziecko dorasta. Jest to jednocześnie trudne dla nastolatka, jak i dla jego rodziców, szczególnie rodzicielek. Marka P&G w nowych reklamach parodiuje modę na zwrócenie uwagi widza.

Pozostałe spoty kampanii.

#7

W lipcu Allegro opublikowało teledysk „Jezu jak się cieszę” w wykonaniu Atanasa Valkova & Skubasa. Ich interpretacja utworu Lecha Janerki zaskoczyło niejednego z nas. Fantastyczna sceneria i doskonałe wykonanie.

Więcej o produkcji → tutaj

#8

W Tel Awiwie rozpoczęto kampanię, która polegała na stworzeniu specjalnego food trucka, który przekazuje prostą wiadomość: Kobiety nie są produktem konsumpcyjnym. Czy Was porusza ta kampania? Wejdź i daj nam znać! .

#9

Nowozelandzkie linie lotnicze zainspirowane przygodą Alicji w Krainie Czarów podjęły współpracę z amerykańskimi aktorami oraz pracownikami samej linii, aby pokazać piękno turystki Nowej Zelandii. Zobacz → tutaj.

 #10

Burger King przeznacza część swoich dochodów na pomoc dzieciom i młodzieży, która potrzebuje protez rąk.

#11

Mówi się, że świat oszalał. Rozwój technologii zmienił nas nie do poznania. Śpimy ze smartfonami, dzień rozpoczynamy od przejrzenia mediów społecznościowych, a obiad zamawiamy przez aplikacje z dostawą pod sam dom. A co jeśli social media stawiamy ponad ludzkie życie?

Tutaj zobaczycie inne spoty z obsesjami XXI wieku. 

#12

Na jednym ze skrzyżowań ulicznych w Holandii została zainstalowana sygnalizacja, która dzięki specjalnej playliście ma zabezpieczyć pieszych i rowerzystów przed wypadkiem. Wejdź → tutaj i zobacz zabójczą playliste.

#13

Gra o Tron stała się gorącym wzorcem do naśladowania w świecie reklam, parodii i memów. Przygotowaliśmy, z okazji premiery 7 sezonu GoT, 7 najlepszych reklam opartych o serial. >>

#14

Kampania „UNLIKE ANY” sprzeciwia się stereotypom i pokazuje, że to nie płeć, ubrania, ani kolor skóry, pozwalają osiągnąć obrany cel. Liczy się silna wola idąca w parze z miłością do wykonywanej pasji. Spoty i zdjęcia z kampanii zobaczysz → tutaj.

#15 

British Airways zaprosiło do współpracy znanych aktorów, by w zabawny, i wyciskający łzy śmiechu, sposób przedstawić zasady bezpieczeństwa w samolocie.

#16 

Apple postanowiło wyprodukować film zatytułowany „The Rock x Siri. Dominate the Day, w którym główny bohater, bierze na swoje barki niesamowicie dużo pracy, w dowcipny i autoironiczny sposób wykorzystuje atrybuty głosowego pomocnika – Siri. Spot stał się hitem internetu!

#17

Jak przygotować czarnoskóre dziecko do dyskryminacji, nienawiści i rasizmu, których doświadczy? Z tym pytaniem borykają się od pokoleń czarnoskórzy rodzice. Przeczytaj więcej o kampanii → tutaj.

#18 

W Światowy Dzień Tequili, marka Jose Cuervo świętowała w wielkim stylu. Producent trunku postanowił zastąpić wodę do picia w pięciu fontannach w L.A. tequilą. Więcej o akcji → tutaj.

#19

Samsung zaprezentował nową serię historii o ludziach, którzy wybrali własną ścieżkę w życiu. Choć początki bywają trudne warto wytrwale dążyli do realizacji celów.

Po resztę spotów wejdź → tutaj.

#20 

Agencja Amsterdam Worldwide, na potrzeby Asusa, zaprojektowała specjalny skafander nurkowy, dzięki któremu przygoda w głębinach oceanu będzie jeszcze bardziej wyjątkowa. Dla widoku oceanu warto sprawdzić link.

#21

Z okazji 50. rocznicy zakazu dyskryminowania miłości homoseksualnej w Anglii, marka Absolut stworzyła piękną kampanię, która ma na celu podniesienie świadomości o prawach społeczności LGBTQ.

Więcej o akcji znajdziesz → tutaj.

#22

Rodzina jest centrum nowej kampanii reklamowej irlandzkiego Tesco. Narracja obecna w spocie, podkreśla wartość prostych, codziennych momentów rodzinnych, które powinniśmy celebrować.

#23

Agencja BETC stworzyła serię reklam, dzięki którym możemy zobaczyć kontrast pomiędzy technologią przeszłości a teraźniejszości.

Po resztę spotów i opis kampanii wejdź → tutaj.

Która kreacja jest Waszą ulubioną? 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij